طرح تعویض فرش

فرش ایرانی هویت و اصالت  خاص خودش  را دارد و از آنجایی که مردم کشور ما هم به این اصالت اهمیت زیادی می‌دهند و با پهن کردن فرش‌های دستبافت در منزل سعی می‌کنند این روح و طراوت روهم به خانه وهم به خانواده خود ببخشند.

خیلی وقت‌ها پیش آمده که شما فرشی رو خریداری کرده‌اید که بعد از گذشت مدت زمانی دوست دارید یک فرش دیگر جایگزین فرش فعلی کنید و تغییراتی در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید اما این بستر هیچوقت فراهم نبوده تا شما بتوانید این کار رو به راحتی انجام بدهید.

مجبور هستید با قیمت خیلی کم فرشتان رو بفروشید و یا …

اما ما در مجموعه عرسین این فکر رو کردیم!!!! که چقدر خوب هست که شما مردم هنردوست و با فرهنگ بتوانید  این کار رو راحت تر انجام بدهید، کمتر ضرر کنید و هر زمانی که اراده کنید فرش قدیمی خود  را با فرش نو تعویض کنید.

کارشناسان ما، فرش های شما رو کارشناسی و به بالا ترین نرخ قیمت گذاری می‌کنند.

توضیحات:

در قسمت اطلاعات فرش؛ اندازه (طول وعرض) و تعداد فرش خود را وارد کنید. در صورت اطلاع ازمحل بافت، قدمت و رج شمار را قید فرمایید.

در قسمت بارگذاری تصویر فرش دقت شود عکس ارسالی از روی فرش به طور کامل (حتما ریشه ها در عکس مشخص باشد) و با کیفیت خوب عکس برداری شود.

در قسمت بارگذاری تصویر پشت فرش از قسمتی از پشت فرش و به فاصله نزدیک عکس برداری شود.

کارشناس عرسین با بررسی فرم نسبت به ارزیابی آن اقدام می‌کند. در صورت احراز شرایط خرید، حدود قیمت به شما اعلام می گردد. در صورت توافق نسبت به قیمت اعلام شده هماهنگی لازم برای بازدید حضوری کارشناس در منزل شما انجام می گردد.

 

Loading
پروفایل منسبد خریدفروشگاه
×