فرش ایرانی هویت و اصالت  خاص خودش  را دارد و مردم کشور ما هم به این اصالت اهمیت زیادی می‌دهند. آن‌ها با پهن کردن فرش‌های دستبافت در منزل، سعی می‌کنند که این روح و طراوت را هم به خانه و خانواده خود ببخشند.

فرش‌ دستباف ایرانی جزء مشهور‌ترین فرش‌های دستباف در دنیا هستند. این فرش‌ها با توجه به اصالت، زیبایی و مرغوبیت همیشه مشتریان خاص خود را دارند. در اکثر مناطق ایران هنر بافندگی فرش و قالی به چشم می‌خورد. هر یک از استان‌های کشورمان در بافت فرش از فن و طرح‌های بومی خود استفاده می‌کند.

خیلی وقت‌ها پیش آمده که شما فرشی را خریداری کرده‌اید که بعد از گذشت مدت زمانی، دوست دارید یک فرش دیگر را جایگزین فرش فعلی کنید و تغییراتی در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید. بدیهی است که این بستر هیچوقت فراهم نبوده تا شما بتوانید این کار را به راحتی انجام بدهید. طبیعتا مجبور هستید با قیمت خیلی کم فرشتان را بفروشید و یا به دنبال فرش دیگری با هزینه بیشتر باشید.

در مجموعه عرسین می‌توانید با استفاده از طرح تعویض فرش، فرش خود را تعویض کنید. در این صورت با صرف هزینه بسیار کمتر می‌توانید فرش قدیمی خود را با فرش نو تعویض کنید. در این راستا، کارشناسان فرش عرسین، فرش های شما را کارشناسی و به بالا ترین نرخ قیمت گذاری می‌کنند.

 

اهمیت فرش دستباف در طرح تعویض فرش عرسین

فرش دستباف ایرانی در دنیا زبان‌زد خاص و عام است. مردم سراسر دنیا بهترین فرش‌های دستباف را از نوع ایرانی می‌دانند. در گذشته ایران در صنعت قالی بافی رقبای کمی داشت. اما امروزه کشو‌ر‌های صنعتی با توجه به اقبال جهانی به فرش دستباف شروع به تولید فرش‌های دستباف نموده‌اند. اما برخلاف ظهور رقبای جدید در صنعت قالی‌بافی، فرش دستباف ایرانی، همچنان در صدر با کیفیت‌ترین فرش‌های دنیا قرار دارد.

شما هم می‌توانید با استفاده از فرش دستباف، جلوه‌ای زیبا به خانه خود بدهید و چشمان هر مهمانی را به رنگ‌آمیزی هنرمندانه قالی جذب کنید. با بهره‌گیری از طرح تعویض فرش، می‌توانید فضای جدیدی به دکوراسیون خانه خود ببخشید و آن را با استفاده از فر ش دستباف، زیبا کنید.

توضیحات:

در قسمت اطلاعات فرش؛ اندازه (طول وعرض) و تعداد فرش خود را وارد کنید. در صورت اطلاع ازمحل بافت، قدمت و رج شمار را قید فرمایید.

در قسمت بارگذاری تصویر فرش دقت شود عکس ارسالی از روی فرش به طور کامل (حتما ریشه ها در عکس مشخص باشد) و با کیفیت خوب عکس برداری شود.

در قسمت بارگذاری تصویر پشت فرش از قسمتی از پشت فرش و به فاصله نزدیک عکس برداری شود.

کارشناس عرسین با بررسی فرم نسبت به ارزیابی آن اقدام می‌کند. در صورت احراز شرایط خرید، حدود قیمت به شما اعلام می گردد. در صورت توافق نسبت به قیمت اعلام شده هماهنگی لازم برای بازدید حضوری کارشناس در منزل شما انجام می گردد.

فرم طرح تعویض فرش

مشخصات اولیه

نام و نام خانوادگی(ضروری)

نشانی
نوع کلکسیون مورد نظر شما*(ضروری)

مشخصات فرش شما

(ابعاد و تعداد فرش)
فایل را اینجا رها کنید یا
انواع فایل های مجاز : jpg،gif،png،pdf, حداکثر اندازه فایل: 512 MB.